Darmowa dostawa od 300 zł
O-nas-baner-Lynx-and-wolf

Lynx and wolf

Zoologiczny sklep „Lynx & Wolf” – to rodzinny sklep internetowy, który powstał w lutym 2019. Prowadzę go ja – Andrzej, moja żona Marysia oraz nasze koty Buddy i Wendy z Poznańskiego schroniska .

Przez całe życie towarzyszą nam zwierzęta. W domu Marysi od jej 3 lat stale mieszkały koty (rudy Tichon, biało-rudy Miś), potem pojawił się żółw Emma, a później wiele ryb akwariowych. Ja w dzieciństwie też miałem rudą kotkę Milkę.

Po naszym ślubie w 2014 roku zdecydowaliśmy, że dom bez kotów nie jest domem 🙂 Pierwszym w domu w 2015 roku pojawił się czarno – biały Buddy, miał 5 miesięcy, kiedy zabraliśmy go ze schroniska. Jest nieśmiałym introwertykiem, który lubi być głaskany.

W 2020 roku w sierpniu Marysia sama sobie zrobiła prezent na urzodziny: pojechała do schroniska i zabrała drugiego naszego pupila do domu. To była Wendy, miała już 1,5 roku i Marysia wybrała ją po… zdjęciu. Osobiście kotkę tym razem nie udało się wybrać z powodu koronowirusa i nie było jasne, jaki będzie jej charakter i zachowanie. Ale to był strzał w dziesiątkę!

Wendy, w przeciwieństwie do Buddy, jest prawdziwym ekstrawertykiem, promieniującym miłością, ciekawością i niekończącymi się grami z przerwami na mruczenie. Dzięki swojej przebojowości uczyniła Buddy bardziej otwartym i odważnym. Nasze koty zaprzyjaźniły się i stały się nierozłączne.

Pewnie pytacie, co to za cudowne psiaki po lewej i prawej na zdjęciu u góry? Ta wesoła rodzinka Jack Russell Terierów (aż pięć mordeczek) reprezentuje nasz sklep i jest oficjalnym Ambasadorem Lynx & Wolf! Chcesz poznać ich historię i codziennie oglądać wesołe zdjęcia i filmiku z życia Moomoo, Grubcio, Fifi, Rysi i Orełka – chodź tu!

Nasza miłość do zwierząt stała się przyczyną otwarcia sklepu zoologicznego Lynx & Wolf (Ryś i Wilk)! Sprzedajemy u nas tylko to, co sami śmiało kupilibyśmy i podajemy swoim zwierzętom. Staramy się sprzedawać najlepsze jakościowo produkty w bardzo przyjemnych cenach, co jest ważne dla każdego, kto ma czworonożnego przyjaciela.

Stale poszukujemy produktów zarówno od lokalnych producentów, jak i zagranicznych, które będą w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających psiarzy i kociarzy. Szczególną uwagę udzielamy szybkiej dostawie (wysyłka w ciągu 24 godzin), starannemu zapakowaniu produktów i miłych niespodzianek dla każdego zamówienia.

My też stale poszerzamy ofertę sklepu. Rozpoczęliśmy naszą sprzedaż z kilkoma pakietami suchej karmy, teraz nasz asortyment obejmuje około 500 różnych produktów z zupełnie różnych kategorii i rośnie z dnia na dzień!

Proponujemy wam:

 • hiszpańskie karmy suche Optimanova super premium dla psów oraz kotów;
 • włoskie super premium mokre karmy Healthy Meat i Healthy All Days;
 • przepyszne i zdrowe mokre karmy dla kotów Lovcat oraz Gussto;
 • najlepsze suplementy dla psów sportowych GameDog;
 • w całości naturalne, bez antyzbrylaczy polskie suplementy dla psów i kotów Pokusa;
 • smakołyki (ponad 40 rodzajów i 6 smaków) dla psów i kotów JUKO Exclusive Snacks;
 • poroża jelenia i daniela dla psów;
 • hiszpańskie smaczki i suszone mięsne kości Mediterranean Natural;
 • pluszowe i gumowe zabawki dla psów i kotów;
 • maty węchowe dla redukcji stresu i rozwoju umysłowego;
 • oryginalne legowiska weterynaryjne z UK Vetbed oraz maty chłodzące dla psów i kotów;
 • australijskie LickiMat – miski i tacy, spowalniające jedzenie;
 • Pullery – najlepsze zabawki dla aktywnów psów i ich właścicieli podczas spacerów i agility;
 • I mnóstwo innych produktów

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu! Codziennie staramy się dla was i będzie nam bardzo miło, jeżeli zostawicie opinię na temat naszych produktów w sklepie 🙂