Darmowa dostawa od 300 zł

Blog

Mata-węchowa---najlepszy-przyjaciel-nosa-twojego-psa
Akcesoria

Mata węchowa – najlepszy przyjaciel nosa twojego psa!

Wiecie, że węch psa jest kilkadziesiąt razy silniejszy, niż u człowieka? Pewnie zauważyliście, że wasz pies poznaje świat nosem. To jego główny zmysł, dzięki któremu poznaje otaczający świat. Obwąchuje każde drzewo, każdą trawę. Sprawdza komunikaty zostawione przez psich kolegów.

Więcej »
jaki-gryzak-wybrać-dla-psa-najlepiej
Dieta psa

Naturalne gryzaki dla psów – które wybrać?

Trzeba przyznać, że życie naszych psów dość mocno odbiega od tego, jakie wiodły kilka tysięcy lat temu. Wielogodzinne wyszukiwanie pokarmu zastąpił posiłek podawany w misce, aktywna pogoń
zamieniła się w bieganie za piłką, a używanie zębów ograniczyliśmy do rozgryzania psiej karmy. A
przecież psy potrzeby mają wciąż te same.

Więcej »
Irish-Terrier
Rasy psów

Terriery – część 2

Dzisiaj poznamy z wami wiele nowych terierów! Wśród nich będą zarówno małe Jack Russell Terriery, jak i ogromne Czarne rosyjskie teriery. Wszystkie te rasy były stworzone w różnych krajach i mają swoją unikatową historię pochodzenia.

Więcej »
foxterriery
Rasy psów

Terriery – część 1

Terriery – to cała grupa, w którą wchodzi duży wykaz psów. W tłumaczeniu z francuskiego “terrier” – to “pies ziemny”. Na dzień dzisiejszy istnieje około 30 gatunków.

Więcej »
Bernardyn_tło
Rasy psów

Największe rasy psów – część 3

W trzeciej i ostatniej części cyklu artykułów o największych rasach psów dowiesz się o takich olbrzymich rasach, jak Mastif tybetański, Moskiewski stróżujący, Dog niemiecki oraz innych ogromnych psach, które mogą stać dla ciebie zarówno najlepszym przyjacielem, jak i poważnym niebezpieczeństwem.

Więcej »
Cane corso
Rasy psów

Największe rasy psów – część 2

W drugiej części cyklu artykułów o największych rasach psów można przeczytać o takich niesamowitych rasach, jak Beauceron, Boerboel, Greyhound oraz innych gigantycznych psach, ich charakterystycznych cechach i o tym, czy poradzisz sobie z wychowaniem tych futrzanych przyjaciół.

Więcej »

Popularne artykuły: