Pasterskie Jesienne Zawody CAT

6 września sponsorowaliśmy Pasterskie Jesienne Zawody CAT w Opolu.
Zawody
Poprzedni
Następny

Zlot Zawierciańskich Adopciaków i I Jurajski Dogtrekking

Bardzo się cieszymy, że nasz sklep zoologiczny był 31.08.2019 Sponsorem Zlotu Zawierciańskich Adopciaków i I Jurajskiego Dogtrekkingu! Do wygrania był nasz najlepszy product - sucha i mokra karma IRONpet dla psów. Gratulacje dla zwycięzców!
Zawody

Krajowa Wystawa Chartów

28.07.2019 nasz sklep zoologiczny był Sponsorem Krajowej Wystawy Chartów we Wrocławiu.
Wystawy
Poprzedni
Następny
Poprzedni
Następny

Krajowa Wystawa Psów Pasterskich

Było nam niezmiernie miło być Sponsorami Krajowej Wystawy Psów Pasterskich I FCI we Wrocławiu 27.07.2019
Wystawy

Łapa Targ - psie targi w Poznaniu

Mamy dla was Super wiadomość! Spotkacie nas oraz premiery naszych nowych produktów 30 czerwca 2019 na stoisku w Concordia Design przy ul.Zwierzyniecka 3 w Poznaniu. Z okazji udziału w tym świetnym wydarzeniu dajemy 10% rabatu na cały asortyment, przedstawiony na targach!
Targi
Poprzedni
Następny
Poprzedni
Następny

Pierwsze Rozdanie w Lynx and Wolf

Pierwsze Rozdanie w naszym sklepie zoologicznym odbyło się 16 - 23 czerwca! Główną nagrodą były zdrowe pyszności od IRONpet i Mediterranean Natural + 20 kuponów z rabatem 10% na dowolny zakup w sklepie! Zachęcamy do polubienia naszego profila na Facebooku lub Instagramie!
Zawody

Gorzowska Krajowa Wystawa Psów Rasowych

16 czerwca 2019 w Gorzowie Wilkopolskim odbyła się 51 Gorzowska Krajowa Wystawa Psów Rasowych! Było nam niezmiernie miło być Sponsorem tego dużego i słynnego wydarzenia!
Wystawy
Poprzedni
Następny
Poprzedni
Następny

Piknik miłośników JRT & PRT + Zawody Speed Dog w Skórzewo!

15 czerwca byliśmy Sponsorem Pikniku miłośników JRT & PRT + Zawody Speed Dog w Skórzewo! Dziękujemy bardzo za fajne zdjęcia oraz przemiłą współpracę!!!
Zawody

Krajowa Wystawa Psów Ras Myśliwskich

01.06.2019 nasz sklep zoologiczny był Sponsorem Krajowej Wystawy Psów Ras Myśliwskich w Uzarzewo (Poznań). Bardzo nam jest miło widzieć uśmiechniętych zwycięzców z nagrodami od IRONpet.
Wystawy
Poprzedni
Następny

Cahir testuje - Karma IronPet

Karma jest w formie drobnych kulek, Cahir chętnie ją zjada. Ta wielkość będzie też nadawała się dla mniejszych psiaków, bez problemu sobie z nią poradzą. Nie wywołała u niego żadnych alergii, sierść jest gładka i błyszcząca. Na szczęście nie pojawiły się bąki, co zdecydowanie jest na plus.
blog

Co Gymrussells sądzą o karmie IRONpet?

Pocztą przyszła do nas paka 12 kilogramów psiej karmy IRONpet Adult mini z indykiem. Zazwyczaj daję moim urwisom karmę dla psów średnich, żeby miały więcej do gryzienia, ale małe kuleczki wyglądały fajnie.
blog

Łatwy sposób na tanie smaczki

Lubisz pracować ze swoim pieskiem? Twój piesek lubi być nagradzany pysznym smakołykiem? Moje to uwielbiają. Niestety smaczki w sklepach zoologicznych są bardzo drogie, a przy częstej pracy idzie ich naprawdę dużo. Przy kilku psach to już w ogóle...
blog

Testujemy nową karmę IRONpet

Otwieramy paczkę, zaczynamy jeść i zdam relację czy jest zmiana w zapachu, sierści i ogolnie czy warto zakupić 🙂
blog